O nás

Domov Věžnice

Domov Věžnice, z.ú. je nestátní nezisková organizace založená s cílem poskytování sociálních služeb seniorům či osobám se zdravotním postižení. Domov byl založen dne 26. září 2019, je zapsán v rejstříku ústavů vedený Krajským soudem v Hradci Králové pod spisovou značkou U 201.

Zakladatelem je společnost Slunce Vysočiny, s.r.o., která je také majitelem nemovitosti, ve které Domov poskytuje služby.

Bydlení

Uprostřed klidné obce Věžnice u Havlíčkova Brodu je sídlo Domova Věžnice, z.ú., ve kterém nabízíme možnost bydlení v jednopokojových (o rozměrech přibližně 25 m2) či dvoupokojových bytech (s rozměry cca 38m2).

V bytech je kuchyňská linka, dále koupelna se sprchovým koutem, toaleta, chodbička.
Byty jsou vytápěny elektrickým topením, každý byt má svůj vlastní elektroměr a vodoměr.
Do bytu jsou přivedeny rozvody televizního a rozhlasového vysílání, připojení k internetu.

V bytě není možnost mít zvířata.

Každý byt si uživatel může zařídit podle svých představ, svým nábytkem a zařízením tak, aby byt se stal jeho domovem.

Součástí budovy je výtah, společenská místnost pro pořádání různých aktivit (hraní společenských her, filmový klub, tvořivá dílna, vánoční večeře apod.). Můžete také využít naší malé knihovničky, která je součástí společenské místnosti.

Dále je budova vybavena posilovnou, masážním křeslem, whirpool masážní vanou, infrasaunou, pedikúrou, prádelnou, sušárnou, obecní knihovnou, dílnou pro různé výtvarné aktivity, zahradou..

Výhodou polohy obce Věžnice je dobrá dostupnost do Polné, Jihlavy, Havlíčkova Brodu (dojezd automobilem do 20 min.), Žďáru nad Sázavou (automobilem dojezd do cca 30 minut). Obec se může pochlubit velkou občanskou vybaveností. Najdete zde obecní úřad, poštu, obchod se smíšeným zbožím, kapli Panny Marie Pomocnice křesťanů a bl. Adolfa Kolpinga, kulturní dům, hospodu, mateřskou školu, 1. stupeň základní školy, dvě dětská hřiště, fotbalové hřiště, kurty pro tenis, basketbal, volejbal apod., přírodní zahradu, atd. Působí zde také různé spolky – SDH, honební společenství, Kolpingova rodina, Sportovní Klub, Spolek-Babinec, MC Borůvka.

Máte možnost využít bohatý kulturní a sportovní život – plesy, taneční zábavy, pálení čarodějnic, besídky, jarní setkání starší generace, obecní slavnosti, fotbalové zápasy, sportovní turnaje, dětský karneval, lampionový průvod, dětský den a spousta dalších.

Kariéra

Pokud máte zájem pracovat v naši společnosti, nebojíte se těžké, ale naplňující práce, ve které uvidíte okamžitý výsledek a zpětnou vazbu, rádi se s vámi setkáme.

Aktuálně nehledáme žádné pracovníky.